Dönüşüm Akademi

Hakkımızda

Dönüşüm Grup olarak 2006 yılından bu yana ülkemizde büyümekte ve gelişmekte olan İş Sağlığı ve İş Güvenliği ve Çevre alanında faaliyet göstermekteyiz.  Ankara ve İstanbul dışında Sakarya, Manisa ve Antalya Şubelerimizde iki yüzü aşkın alanında uzman profesyonellerden oluşan kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Deneyim ve uzmanlığın birleştiği noktada organizasyon yapılanmamız Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan sertifikalı A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri, Sağlık Personelleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan sertifikalı Çevre Görevlilerinden oluşmaktadır.

Ankara ve İstanbul Şubelerimizde 2012 yılından bu yana 1.775 kişi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimlerini tamamlayarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından düzenlenen sınavlarda başarılı olarak İş Güvenliği Uzmanı olmaya hak kazanmıştır.

Uzmanlık Eğitimlerimizin yanı sıra her sektör ve iş koluna özel olarak düzenlenen eğitimler ile İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün yerleşmesinde önemli katkılar sağlanmaktadır.

Eğitimlerimiz; uzman ve deneyimli kadromuz tarafından, firmaların çalışma koşulları, çalışan sayıları ve faaliyet sektörüne göre firma yerleşkelerinde veya ferah ve modern eğitim salonlarımızda interaktif ve bilgisayar destekli sunum teknikleri kullanılarak verilmekte ve uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

 Çalışma hayatının her geçen gün artan kalifiye iş gücü ihtiyacının bilincinde olan Dönüşüm Eğitim Kurumları olarak geleceğin İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri kazandırmayı amaçlamaktayız.

SERTİFİKA VE BELGELERİMİZ

İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi İstanbul